/Hakkımızda
Hakkımızda2019-04-13T13:18:13+00:00

HAKKIMIZDA

2007 yılında küçük bir atölye ile kapı üretimi üzerine faaliyetine başlayan Çınar Kapı’nın hikayesi bugün İzmir Karabağlarda 1000 m2lik kapalı alanda son teknoloji makineleri, önceliği zamana ayak uydurabilen özgün tasarımlar yaratmak olan yenilikçi tasarım atölyesi , seçkin modellerin sergilendiği mağazası ve usta çalışan kadrosu ile hikayesine sağlam adımlarla devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren disiplin, özveri ve güvenilirliği ana prensipleri edinen Çınar Kapı ailesi  ürettiği sağlam ve nitelikli kapıları zamanında teslim etmeyi ilke edinmiştir. Kaliteyi ve zarafeti Türk tüketicisine  ulaşılabilir kılarak pazarını  layığıyla temsil etmeyi ve  ülkesinin gelişimine katkıda bulunan bir üretici firma olmayı amaçlamaktadır.

Durmak bilmeden çalışan kadrosu ve profesyonel bakış açısı ile sektöründe örnek bir firma olan Çınar Kapı iç mekanlarınızı  heyecanla güzelleştirmeyi, projelerinize dayanıklı ve zamansız çizgiler kazandırmayı ve sizlerin memnuniyeti  ile her geçen gün büyümeyi hedef alıyor.